25121WF150LT4E
MFR.Part #
25121WF150LT4E
JLCPCB Part #
C61146
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS