A2508WR-F-10P
MFR.Part #
A2508WR-F-10P
JLCPCB Part #
C5365646
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Beige Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS