JMTQ3008A
MFR.Part #
JMTQ3008A
JLCPCB Part #
C5361733
Package
PDFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.174nF 1.8V 12.9mΩ@4.5V 130pF 23W 23nC@10V 30A 30V PDFN3x3-8L MOSFETs ROHS