FXL1050-330-M
MFR.Part #
FXL1050-330-M
JLCPCB Part #
C5359267
Package
SMD,11.5x10mm
Description
33uH 4.8A 5.2A 86mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS