TE05H2400DT
MFR.Part #
TE05H2400DT
JLCPCB Part #
C5355252
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS