MURF20H60
MFR.Part #
MURF20H60
JLCPCB Part #
C5355169
Package
TO-220F-2L
Description
-55℃~+175℃ 10uA 2.5V@20A 20A 240A 29ns 54W 600V TO-220F-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS