MURF15H60
MFR.Part #
MURF15H60
JLCPCB Part #
C5355167
Package
TO-220F-2L
Description
-55℃~+175℃ 10uA@600V 15A 2.2V@15A 224A 23ns 45.5W 600V TO-220F-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS