8471LDM0812RXN91E0
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
8471LDM0812RXN91E0
JLCPCB Part #
C5346387
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS