A2501WR-5P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WR-5P
JLCPCB Part #
C5340521
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS