HFD4/12-LSR
MFR.Part #
HFD4/12-LSR
JLCPCB Part #
C5310861
Package
SMD-8
Description
-40℃~+85℃ 1.44kΩ 100mW 100mΩ 12V 220V@DC、250V@AC 2A 300mA@125VAC、1A@30VDC 3ms 3ms AgNi + Gold plated Polarized-Single Coil SMD-8 Signal Relays ROHS