KM471M050G200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM471M050G200A
JLCPCB Part #
C59420
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS