FAUL1350-150MT
MFR.Part #
FAUL1350-150MT
JLCPCB Part #
C5298324
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
10A 15uH 30mΩ 8A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS