FAUL0618-6R8MT
MFR.Part #
FAUL0618-6R8MT
JLCPCB Part #
C5298225
Package
SMD,7x6.6mm
Description
110mΩ 3A 4.5A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS