FAUL0518-100MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FAUL0518-100MT
JLCPCB Part #
C5298215
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 155mΩ 2.5A 2.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS