KM102M050I250A
MFR.Part #
KM102M050I250A
JLCPCB Part #
C59382
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
1000uF 13mm 2000hrs@105℃ 25mm 50V 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS