KM102M016G125A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM102M016G125A
JLCPCB Part #
C59380
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1000uF 10mm 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS