KF681M035G200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF681M035G200A
JLCPCB Part #
C59362
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS