KF470M050E110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF470M050E110A
JLCPCB Part #
C59347
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS