SBDF20H200CT
MFR.Part #
SBDF20H200CT
JLCPCB Part #
C5295533
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 1uA@200V 200A 200V 20A 950mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS