SBDB30100CT
MFR.Part #
SBDB30100CT
JLCPCB Part #
C5295519
Package
TO-263-2L
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 200A 30A 850mV@15A TO-263-2L Schottky Diodes ROHS