5.0SMDJ13A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ13A
JLCPCB Part #
C5295091
Package
SMCG
Description
13V 14.4V 21.5V 232.6A 500uA 5kW TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS