5.0SMDJ78A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ78A
JLCPCB Part #
C5295055
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 126V 39.7A 5kW 5uA 78V 86.7V TVS Unidirectional SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS