5.0SMDJ400CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ400CA
JLCPCB Part #
C5295017
Package
SMCG
Description
400V 447V 5kW 5uA 648V 7.7A Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS