SMAJ40CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ40CA
JLCPCB Part #
C5294335
Package
SMAG
Description
-55℃~+150℃ 400W 40V 44.4V 5uA 6.2A 64.5V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS