SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C5294331
Package
SMAG
Description
-55℃~+150℃ 4.9A 400W 51V 56.7V 5uA 82.4V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS