SMAJ54CA
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- SMAJ54CA
- JLCPCB Part #
- C5294329
- Package
- SMAG
- Description
- -55℃~+150℃ 4.6A 400W 54V 5uA 60V 87.1V Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS