SMAJ100A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ100A
JLCPCB Part #
C5294318
Package
SMAG
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 2.4A 400W 5uA TVS Unidirectional SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS