SMAJ140CA
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- SMAJ140CA
- JLCPCB Part #
- C5294311
- Package
- SMAG
- Description
- 1.7A 140V 155V 226.8V 400W 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS