SMCJ26CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMCJ26CA
JLCPCB Part #
C5294172
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 26V 28.9V 35.6A 42.1V 5uA Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS