SMCJ100CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMCJ100CA
JLCPCB Part #
C5294140
Package
SMCG
Description
1.5kW 100V 111V 162V 5uA 9.3A Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS