BZX84C15W
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZX84C15W
JLCPCB Part #
C5293100
Package
SOT-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 13.8V~15.6V 15V 170Ω 200mW 30Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS