GBJ25005
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
GBJ25005
JLCPCB Part #
C5292687
Package
6GBJ
Description
-55℃~+150℃ 10uA@50V 1V@12.5A 25A 350A 50V Single-Phase Rectifier 6GBJ Bridge Rectifiers ROHS