RC-12K1802FT
- MFR.Part #
- RC-12K1802FT
- JLCPCB Part #
- C575451
- Description
- -55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS