KM221M035F115ETD
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM221M035F115ETD
JLCPCB Part #
C5278476
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 220uF 35V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS