KF101M050F115ETCF
MFR.Part #
KF101M050F115ETCF
JLCPCB Part #
C5278474
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS