MFR0W4F1501A50
MFR.Part #
MFR0W4F1501A50
JLCPCB Part #
C58620
Description
1.5kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS