MFR0S2F1001A20
MFR.Part #
MFR0S2F1001A20
JLCPCB Part #
C58586
Description
1kΩ 250V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS