MFR0S2F200JA20
MFR.Part #
MFR0S2F200JA20
JLCPCB Part #
C58584
Description
20Ω 250V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS