MFR0S2F5100A20
MFR.Part #
MFR0S2F5100A20
JLCPCB Part #
C58581
Description
250V 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS