MFR0S2F3300A20
MFR.Part #
MFR0S2F3300A20
JLCPCB Part #
C58577
Description
250V 330Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS