DXTN10060DFJBWQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DXTN10060DFJBWQ-7
JLCPCB Part #
C5248986
Package
DFN-3(2x2)
Description
-55℃~+175℃ 1.8W 100nA 125MHz 320mV@4A,200mA 4A 550@10mA,2V 60V 8V NPN DFN-3(2x2) Bipolar (BJT) ROHS