400CE2R2LH
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
400CE2R2LH
JLCPCB Part #
C569495
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2.2uF 25mA@120Hz 400V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS