50CE100LX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
50CE100LX
JLCPCB Part #
C569485
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 100uF 350mA@100kHz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS