400ME10FH
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
400ME10FH
JLCPCB Part #
C569354
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 108mA@120Hz 10mm 10uF 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS