LM2591HVS-12(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
LM2591HVS-12(UMW)
JLCPCB Part #
C5240479
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 150kHz 15V~57V 1A 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS