A2508WR-F-2×4P
MFR.Part #
A2508WR-F-2×4P
JLCPCB Part #
C5223488
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.5mm 250V 2x4P 3A 4 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS