2410 F15A/125V
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
2410 F15A/125V
JLCPCB Part #
C5220751
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 15A 2.5mm 2.5mm 210.63 6.1mm Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS