TE05G1303CT
MFR.Part #
TE05G1303CT
JLCPCB Part #
C5204922
Description
125mW 130kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS