KH-A1252VS-9P-CAP
MFR.Part #
KH-A1252VS-9P-CAP
JLCPCB Part #
C5204087
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x9P 4.75mm 5.05mm 9 9P GH Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS