KH-6X6X12H-SMT-FS
MFR.Part #
KH-6X6X12H-SMT-FS
JLCPCB Part #
C18186528
Package
SMD,6x6mm
Description
12V 12mm 50mA 6mm 6mm Gull Wing IP67 No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS